Антимонопольний комітет перевірить ціни на готельні послуги до Євро-2012

Вівторок, 24 квітня 2012, 15:52

Антимонопольний комітет розпочав перевірку обгрунтованості цін на готельні послуги в Києві, Харкові, Львові і Донецьку напередодні Євро-2012.

Про це повідомив перший заступник голови АМКУ Рафаель Кузьмін, передає УНІАН.

"Наше завдання перевірити обгрунтованість ціни нічлігу одномісного, двомісного, тримісного номера в тих готелях, де передбачається розміщення уболівальників. Ціна має бути адекватною і відповідати європейському рівню. Оскільки зараз пішли скарги про те, що нібито в нас ціни на готельний номер набагато вищі, ніж в Європі", - сказав він.

Кузьмін уточнив, що перевірка стосуватиметься готелів усіх категорій у цих містах.

За словами першого заступника голови АМКУ, якщо комітет виявить факти монопольного становища готелів на ринку, до них можуть застосовуватися штрафи в розмірі 10% від річного обороту.

"Приміром, якщо готель один біля стадіону, від цього готелю кілометрів 100-150 до іншого готелю, то в нас є всі підстави визнати цей готель таким, що займає монопольне становище. Якщо ми не бачимо застосування нашого (антимопонольного) законодавства, то ми інформуємо органи влади або комітет про те, що ціна завищена на готельні послуги, приведіть у відповідність, щоб не було скарг з боку європейських уболівальників", - пояснив він.

Кузьмін повідомив, що комітет також має намір перевірити готелі, розташовані на автотрасах, які ведуть до міст, що приймають Євро-2012.

За його словами, до 1 червня цього року комітет має намір закінчити перевірку і представити висновки розслідування.

Нагадаємо, футбольні вболівальники, що приїдуть в Україну на Євро 2012, ризикують жити в гуртожитках радянського зразка за ціною дорогих готелів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!