Уряд схвалив дотації на теличок і бичків

Вівторок, 24 квітня 2012, 12:02

За утримання великої рогатої худоби селяни будуть отримувати державну фінансову підтримку.

Як повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ", відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів 23 квітня, внісши зміни до Порядку нарахування податку на додану вартість, що сплачується до державного бюджету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м'ясо і м'ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі, а також виплати і використання коштів, що надійшли від його сплати.

За наполяганням прем'єр-міністра розроблений механізм дотації "безпосередньо в руки селянину".

Згідно з рішенням уряду, виплата спеціальної бюджетної дотації здійснюється фізичним особам за утримання ними молодняку великої рогатої худоби, який народився у господарствах населення, і за збереження його до певного віку від дати подання відповідних документів.

Спеціальна бюджетна дотація виплачується за утримання молодняку ВРХ, який на момент подання фізичними особами відповідних документів в перший раз досяг певного віку, у розмірі: за молодняк ВРХ у віці від 3 до 5 місяців - 250 грн. за голову; за молодняк ВРХ у віці від 6 до 8 місяців - 500 грн. за голову; за молодняк ВРХ у віці від 9 до 11 місяців (включно) - 750 грн. за голову.

Під час засідання також було прийняте рішення максимально спростити кількість необхідних документів.

Так, для отримання дотації за молодняк ВРХ селяни повинні подати в сільські, селищні чи районні ради лише копії паспорта фізичної особи, ідентифікаційного номера, паспорта ВРХ і номер рахунку в банку.

При цьому було зазначено, що для перерахування коштів можна скористатися тим рахунком, який селяни уже відкривали для отримання відшкодування понесених витрат за вагу придбаної худоби.

Перерахування коштів Держказначейство буде здійснювати безпосередньо на вказаний селянином банківський рахунок.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!