Мер Черкас живе за рахунок дружини і сина

Понеділок, 2 квітня 2012, 20:08

Мер Черкас Сергій Одарич у 2011 році отримав 93,6 тис. гривень доходу.

Про це сказано в декларації градоначальника, повідомляє "Дело".

Згідно з декларацією, дохід Одарича за рік виріс на 14 тис. гривень.

Більше "дохідних" статей в декларації Одарича не значиться - він не отримував доходів від дивідендів (процентів, роялті), матеріальної допомоги та доходів від наукової, викладацької, творчої діяльності та авторської винагороди.

"Міський голова Черкас відмовився від деяких надбавок та матеріальної допомоги. Таке рішення він прийняв ще в 2006 році, коли вперше став мером Черкас", - уточнили в Черкаській міськраді.

Виходить, що Одарич живе виключно на заробітну плату - понад 7 тис. гривень.

Серед зобов'язань фінансового характеру: сплата за договором добровільного страхування - 9,921 тис. гривень та на утримання земельної ділянки, будинки, квартири і машини - 25,296 тис. гривень.

Одарич має у власності землю площею 5 тис. квадратних метрів і житловий будинок площею 856,6 кв.м в селі Мошни Черкаського району, а також квартиру в Києві загальною площею 127 квадратних метрів.

У нього також є автомобіль Toyota Camry з об'ємом двигуна 3 тис. куб.см. Члени його сім'ї мають автомобіль Toyota Auris з об'ємом двигуна 1,6 тис. куб.см.

"Великих витрат в минулому році в родині не було, нічого не купували і не продавали, крім довгоочікуваного погашення останньої суми кредиту за будинок в Мошнах. Майно також не змінилося: у власності родини будинок, земельна ділянка в Мошнах, квартира в Києві і два автомобілі. Вся нерухомість була придбана до того, як я став міським головою", - процитувала Одарича його прес-служба.

На відміну від мера Одарича, його родина задекларувала майже мільйон гривень.

Із цієї суми заробітна плата становить 101 тис. гривень і 896,7 тис. гривень - доходи від підприємницької діяльності.

Дружина Сергія Одарича є співзасновником компанії "Венето", вона володіє декількома власними магазинами в Черкасах. Син Андрій також займається бізнесом.

При цьому ані Одарич, ні члени його родини не мають коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах, а також цінних паперів.

Як відомо, Одарич в останній раз переміг у виборах мера Черкас в жовтні 2010 року. Його кандидатуру висунула Партія вільних демократів на чолі з Михайлом Бродським.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!