Депутати збільшили держгарантії у 2012 році до 15 мільярдів гривень

Середа, 18 квітня 2012, 14:37

Парламент збільшив обсяг надання державних гарантій в 2012 році з 5 млрд гривень до 15 млрд гривень.

Про це йдеться у змінах до закону про Державний бюджет на 2012 рік, які Верховна рада прийняла 12 квітня.

Колишня редакція закону "Про держбюджет на 2012 рік" передбачала, що держгарантії в цей період можуть надаватися для забезпечення урядом виконання обов’язків за запозиченнями суб'єктів господарювання-резидентів державного сектора економіки.

Річ йшла про зобов'язання Державної служби автомобільних доріг, Держагентства з інвестицій та управління національними проектами, Державної іпотечної установи, Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Згідно попередньої версії держбюджету-2012, держгарантії могли надаватися для виконання зобов'язань за запозиченнями, які надаються на підставі міжнародних договорів.

Новий держбюджет-2012 припускає, що держгарантії, крім вищевказаних напрямів, можуть також надаватися для реалізації проекту будівництва автотранспортної магістралі через Дніпро в Запоріжжі, за зобов'язаннями оплати введених інвесторами об'єктів і за договорами концесії, а також на підставі міжнародних договорів за напрямками фінансування інвестиційних, інноваційних, інфраструктурних проектів, що мають стратегічне значення, у тому числі експортоорієнтованих проектів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!