Банк Януковича надасть залізниці кредитів на 78 мільйонів гривень

Вівторок, 17 квітня 2012, 13:01

СТГО "Південна залізниця" 6-11 квітня за результатами тендеру уклало низку угод на однорічні кредити у вигляді відновлювальних ліній на загальну суму 181 млн гривень.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку" надасть два кредити на 38 млн гривень та 40 млн гривень під 18% річних.

Єдиним конкурентом банку Олександра Януковича був державний "Укрексімбанк", який пропонував кредити під 22,456%.

АБ "Експрес-Банк" надасть два кредити на 25 млн гривень та 40 млн гривень під 16% річних.

Єдиним конкурентом банку був запорізький "Акціонерний комерційний банк "Індустріалбанк" з пропозицією 22,4%.

Обидва банки пов’язані з так званою групою "Індустріал", яка донедавна володіла частиною "Запоріжсталі".

ПАТ "АКБ "Київ" надав кредит у розмірі 50 млн гривень під 18% річних. Єдиним конкурентом був "Південкомбанк" з пропозицією 25%.

"Всеукраїнський банк розвитку" належить старшому сину президента України Олександру Януковичу, а головою правління банку є Валентина Арбузова, мати голови Нацбанку України.

Нагадаємо, в березні "Всеукраїнський банк розвитку" виграв тендер "Придніпровської залізниці" на кредит у розмірі 50 млн гривень під 17,99% річних. Також цього року "ВБР" виграв тендер на кредит 40 млн гривень. ДП "Донецька залізниця" під 19% річних.

В 2011 році кредити ВБР коштували значно дешевше. ПрАТ "Львівський локомотиворемонтний завод" отримав 10 млн гривень під 14%, КП "Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" – 4 млн гривень під 16,3%, ДТГО "Південно-Західна залізниця" – 40 млн гривень під 15,2%.

За даними "Forbes-Україна", "Всеукраїнський банк розвитку" за три квартали 2011 року наростив активи на 136%, а прибуток в 20 разів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Це є одним з найкращих показників росту серед українських банків, активи банку Януковича-jr росли майже в 14 разів швидше за активи всієї банківської системи України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua