У Арбузова охолодили очікування Азарова щодо зростання економіки в 2012 році

Четвер, 12 квітня 2012, 14:39

Економічне зростання Україні у 2012 році очікується на рівні нижче потенційного, вважають у Національному банку України, тоді як у Кабміні роздувають бюджет, сподіваючись на мільярдні надходження.

Про це повідомляє DT.UA.

"Економічне зростання в 2012 році очікується на рівні нижчому, ніж потенційний, за рахунок низького зовнішнього попиту і погіршення умов торгівлі (порівняно з 2011 роком). Проте вже в 2013 році очікується прискорення росту реального ВВП через відновлення зростання економіки єврозони й інших країн - торговельних партнерів України", - ідеться в макроекономічному огляді НБУ за березень 2012 року.

В НБУ вважають, що у 2012 році споживча інфляція буде залишатися на помірному рівні в результаті дії ефектів незначного зростання цін на товари та послуги, які регулюються адміністративно, і високого врожаю 2011 року, а також на тлі виваженої монетарної політики.

"У 2013 році можливе незначне зростання темпів споживчої інфляції як наслідок необхідного підвищення адміністративно регульованих цін і тарифів та очікуваного помірного врожаю у 2012 році", - наголошується у повідомленні.

Як повідомлялося, під тиском МВФД Кабмін заклав до держбюджету на 2012 рік прогноз зростання реального ВВП на рівні 3,9%, проте розраховує утримати його динаміку на рівні 5-6%. Інфляція очікується на рівні 7,9%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!