Порошенко: тарифи на газ повинні бути підняті

Вівторок, 10 квітня 2012, 18:22

Міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко вважає, що Україні варто розблокувати програму кредитування stand-by для залучення інвестицій і стимулювання економічного росту.

Про це він сказав в інтерв'ю агентству Bloomberg, пише Дзеркало тижня.

"Я глибоко переконаний, що МВФ є єдино можливим способом проводити реформи. Тарифи (на газ для населення) повинні бути підняті. Давайте поговоримо про прозорі механізми компенсації", — сказав він.

Міністр також відзначив, що Україна буде працювати над поліпшенням ділового клімату усередині країни для досягнення задекларованого прогнозного росту ВВП у поточному році на рівні 3,9%.

"В умовах падіння цін на метал, погіршення хімічних ринків, інфляційних ризиків, пов'язаних з майбутніми виборами, ми повинні почати адекватні заходи на ринку", - відзначив Порошенко.

Нагадаємо, що МВФ у 2010 році схвалив програму stand-by, у рамках якої обіцяв до кінця 2012 року надати Україні кредит на загальну суму 15,5 млрд дол.

Фонд виділив перші два транші на суму 3,4 млрд дол., але в 2011 році припинив фінансування.

В даний час МВФ очікує від України виконання погоджених раніше заходів для поновлення кредитної програми stand-by. Мова йде про заходи в сферах фіскальної консолідації, реформ енергетичного і фінансового секторів.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!