Влада Севастополя поскаржилася: ЧФ РФ незаконно використовує 30 причалів

Середа, 7 березня 2012, 15:51

Севастопольська влада направила до Кабінету міністрів інформацію про 30 причалів, які не увійшли до українсько-російської угоди щодо Чорноморського флоту Росії від 1997 року, проте використовуються іноземним флотом.

Про це заявив заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Арабаджи, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

За словами віце-губернатора, є "доведеним і достовірним" фактом, що "30 причалів не внесені в угоду між Російською Федерацією і Україною".

"Вони де-юре не можуть перебувати у користуванні Російської Федерації, де-факто вони знаходяться у користуванні Російської Федерації. Коли ми цю інформацію отримали і уточнили (було 38, потім виявилося, що точно 30) ми направили до Кабінету міністрів повну інформацію про ці причали для того, щоб це питання було розглянуто на комісії щодо Чорноморського флоту Російської Федерації", - зазначив чиновник.

Як повідомлялося, 16 лютого перший заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Савенков заявив, що Чорноморський флот РФ використовує 38 причалів, які не включені до міжурядової угоди про умови оренди.

За словами Савенкова, цей факт виявився під час інвентаризації, "і зараз ми, як гостинні господарі, звичайно, ставимо питання: як бути і що робити, адже справедливість повинна бути".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!