Янукович обіцяє з травня запустити програму іпотечного кредитування

Середа, 7 березня 2012, 11:13

В Україні з травня 2012 року населення зможе взяти кредити за держпрограмою на покупку житла під 2-3% річних у гривні терміном на 10-15 років.

Про це сказав президент Віктор Янукович на розширеному засіданні уряду, передає "Інтерфакс-Україна".

"З травня почне працювати державна іпотека - програма кредитування під житлове будівництво. Вартість кредитів для людей буде становити не більше ніж 2-3%. Останнє компенсує банкам держава. Терміни таких кредитів будуть розраховані на 10-15 років", - сказав Янукович.

Янукович зазначив, що реалізація цієї програми дозволить завантажити будівельні компанії, створити нові робочі місця, підвищити обсяг виробництва вітчизняних будівельних матеріалів, підвищити попит на українську металопродукцію.

Крім того, президент доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову щорічно скорочувати черги на житло.

Президент також доручив уряду вжити заходів щодо активізації порограмми доступного житла, а місцевим органам влади знизити тиск на забудовників.

"Доручаю особисто міністру регіонального розвитку (Анатолію Близнюку) разом з будівельниками подивитися, чого зараз не вистачає в українських законах, щоб галузь могла активно працювати і внести всі ці пропозиції. Громадські організації - попрацюйте", - сказав Янукович.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"