Янукович схвалив збільшення штрафів за незаконні спецсигнали

Понеділок, 5 березня 2012, 16:27

Штрафи за незаконне встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв на автомобілях будуть збільшені з 850-1020 гривень до 42,5-51 тис. гривень.

Відповідний закон №4082-VI "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв" у понеділок підписав президент Віктор Янукович, повідомляє прес-служба глави держави.

Зокрема, згідно зі змінами, штрафи за порушення порядку встановлення і використання спеціальних звукових і світлових сигнальних приладів на автомобілях збільшені у 50 разів, і тепер будуть складати від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також співробітники ДАІ повинні будуть конфіскувати незаконно встановлені сигнальні пристрої (раніше це було не обов'язково), а також можуть забороняти експлуатацію транспортного засобу до демонтажу спеціальних сигнальних пристроїв після тимчасового затримання.

Окрім того, співробітники ДАІ мають право тимчасово затримувати водіїв за такі порушення.

Закон набуває чинності через місяць з дня його опублікування.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!