Українські банки активно покидають АУБ

П'ятниця, 30 березня 2012, 17:16

VAB Банк, АТ "Єврогазбанк" та банк "Хрещатик" прийняли рішення про припинення членства в Асоціації українських банків (АУБ).

Про це йдеться у повідомленнях банків.

"Значна частина великих українських банків протягом тривалого періоду часу неодноразово висловлювала критику на адресу керівництва АУБ через нехтування інтересами учасників ринку та пасивну позицію у захисті інтересів банків на законодавчому рівні. Проте належних висновків керівництвом АУБ так і не було зроблено", - йдеться у повідомленні VAB Банку.

Зважаючи на неефективність такої позиції, зазначають в установі, банківська спільнота почала шукати нові форми самоорганізації, у тому числі через самостійну участь у нормотворчості на рівні урядових та професійних робочих груп.

Крім того, керівництво АТ "Єврогазбанк" теж прийняло рішення про вихід зі складу членів Асоціації українських банків.

"Причиною тому є неприйняття методів роботи Асоціації і необґрунтована критика грошово-кредитної політики, що проводить НБУ", - йдеться в повідомленні фінустанови.

За словами голови правління "Єврогазбанку" Ростислава Павліченко, керівництво АУБ не узгоджувало свою позицію з членами асоціації.

Банк "Хрещатик" також офіційно повідомив про вихід зі складу членів Асоціації українських банків.

"Таке рішення було прийнято внаслідок постійного нехтування статутними положеннями та нормами керівництвом асоціації, яка, незважаючи на всі складнощі кризового періоду, так і не зуміла консолідувати професіоналів банківського ринку для вироблення ефективних і оперативних заходів щодо виходу з кризи", - йдеться в повідомленні банку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!