"Нафтогаз" заявляє, що кредит потрібен для закупівлі газу до сховищ

Четвер, 29 березня 2012, 21:08

НАК "Нафтогаз України" розпочала процес закупівлі газу для його подальшого закачування до підземних сховищ газу (ПСГ) з метою завчасної підготовки до опалювального періоду 2012-2013 років.

Про це повідомили в управлінні зв'язків з громадськістю НАК "Нафтогаз України", передає УНІАН.

У повідомленні наголошується, що для забезпечення фінансування закупівлі природного газу компанія оголосила конкурс на залучення кредиту у сумі близько 2 млрд доларів терміном до 7 років.

"Накопичення достатніх об'ємів газу у ПСГ є запорукою надійного проходження нашою країною наступного опалювального періоду, а також необхідною умовою безперебійного постачання газом споживачів в Україні і країнах Європи", – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, "Нафтогаз" має намір залучити за процедурою закупівлі у одного учасника кредитну лінію у російського ВАТ "Газпромбанк", 41,7% якого належить російському газовому монополісту ВАТ "Газпром", з лімітом 2 млрд доларів для розрахунків за газ, який купується у "Газпрому".

Кредит залучається терміном на сім років (2012-2019 років), очікувана вартість обслуговування кредиту становитиме 1,539 млрд доларів (зокрема, в 2012 році – 182,1 млн доларів).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!