У Митному союзі діятимуть митні тарифи тієї країни, яка першою вступить до СОТ

Четвер, 29 березня 2012, 10:35

Держави-учасники Митного союзу ухвалять митні тарифи тієї країни, яка першою завершить процес переговорів щодо вступу до СОТ.

Про це заявив член колегії Євразійської економічної комісії в ранзі міністра Сергій Сидорський, повідомляє агентство "Интерфакс".

"Є домовленість про те, що митні ставки в Митному союзі будуть встановлюватися в залежності від того, хто першим вступить до СОТ, і очевидно, що першою буде Росія", - сказав Сидорський.

Він зазначив, що для Білорусі ця норма торкнеться продукції машинобудування, в тому числі сільгоспмашинобудування, а також деяких інших товарів, які сьогодні використовуються в різних галузях промисловості країни.

"Все це буде йти через наші зовнішні кордони із більш низькими митними ставками", - зазначив Сидорський.

Член колегії ЄЕК від Білорусі також повідомив, що на зустрічі з білоруськими бізнесменами та представниками банківських організацій 28 березня обговорювалися питання, як далі вести технічну, економічну і комерційну політику в найближчій перспективі з урахуванням руху країн в Єдиний економічний простір.

"Тому головне завдання, яке ставить сьогодні ЄЕК, - допомогти національному виробникові активніше вступати у фазу глибокої інтеграції і не втратити ті напрацювання, які є", - сказав Сидорський.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!