Київський метрополітен не готовий до Євро-2012?

Вівторок, 27 березня 2012, 17:10

Міністерство надзвичайних ситуацій стурбоване станом забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об'єктах КП "Київський метрополітен" та готовності підприємства реагувати на можливі надзвичайні ситуації.

Про це йдеться у повідомленні Міністерство надзвичайних ситуацій.

"Особливу тривогу викликає стан підземних споруд метрополітену, підтвердженням чого є пожежа, що сталася 14 березня на платформі станції метро "Осокорки", - йдеться у листі міністра Віктора Балоги до уряду з посиланням на інформацію, надану Державною інспекцією техногенної безпеки.

Балога наголошує, що на підприємстві тривалий час не виконуються декілька цільових програм КМДА, спрямованих на посилення протипожежного захисту об'єктів.

"Практично не фінансуються заходи з підвищення пожежної безпеки кабельних мереж. Також потребують ревізії та модернізації системи автоматичного захисту на більшості станцій метрополітену та системи димовидалення повітря з перегінних тунелів та станційних споруд", - зазначено в повідомленні.

Враховуючи вищевикладене, МНС пропонує уряду зобов'язати підприємство невідкладно привести об'єкти в належний протипожежний стан.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!