На проведення свого Дня Київ витратить не менше 5 мільйонів

Понеділок, 26 березня 2012, 09:20

На святкові заходи у День Києва у 2012 році буде витрачено не менш як 5 млн гривень.

Про це заявив голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов після засідання Громадської гуманітарної ради міста Києва, у порядку денному якого було ознайомлення з Програмою заходів з нагоди святкування 1530-річчя Києва, повідомляє агентство УНІАН.

"Ми зараз працюємо із різними благодійними фондами, з активним бізнесом, який патріотично налаштований, має певну громадську позицію для того, щоб залучити кошти на святкування. Перш за все, за рахунок позабюджетного джерела", - відзначив він.

"В цілому я не можу сказати скільки це буде. Але, враховуючи, що ми хочемо на супервисокому рівні провести День міста, то я думаю, 5 млн гривень, як мінімум, вийде. Але бюджетних буде набагато менше", - сказав Попов.

За словами голови КМДА, він не пам’ятає, щоб до нього надходили звернення організаторів святкувань щодо необхідності погашення боргів за попередні роки.

Попов наголосив, що, як правило, міська влада залучає значні позабюджетні кошти на організацію та проведення святкових заходів.

"В основному святкування проходять саме за цей ресурс - за кошти спонсорів. Якщо якась сума боргу залишилась, то найближчим часом ми розрахуємось", - запевнив керівник КМДА, додавши, що перевірить інформацію голови комісії Київради з питань культури та туризму Олександра Бригинця про відповідний борг міста у сумі 1,5 млн гривень.

Як відомо, 2012 року День міста Києва припадає на 27 травня.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!