У ЄС визначилися з економічними приорітетами на 2012 рік

П'ятниця, 2 березня 2012, 17:52

Європейська рада (саміт голів держав та урядів країн-членів ЄС) підтримала 5 пріоритетів в економіці на 2012 рік, запропонованих Єврокомісією.

Про це йдеться в ухвалених висновках Європейської ради, передає УНІАН.

Згідно з документом, пріоритетами економічної політики на 2012 рік визначено продовження фіскальної консолідації, відновлення нормального кредитування економіки, сприяння зростанню і конкуренції, боротьба з безробіттям та соціальними наслідками кризи, а також модернізація державного управління.

У висновках зазначається, що подальші зусилля потрібно здійснити як на національному, так і на європейському рівнях.

Так, Європейська рада заявила про необхідність дотримання усіма країнами-членами Європейського союзу заявлених цілей у фіскальній політиці, а також перегляду податкової політики, щоб зробити її більш ефективною, з меншою кількістю винятків і більш широкою податковою базою.

Крім того, лідери ЄС висловилися за додаткові дії з метою досягнення рівня зайнятості у 75% до 2020 року, передусім, такі заходи мають стосуватися збільшення зайнятості серед молоді.

На європейському рівні Європейська рада вважає важливим продовжити роботу із завершення формування єдиного ринку ЄС, сприяння більш ресурсно-ефективній, більш "зеленій" (екологічній) та більш конкурентній економіці.

Крім того, Європейська рада наголосила на необхідності сприяти розвитку науки та досліджень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!