В "Укрспирті" заперечують причетність до підпільного ринку алкоголю

П'ятниця, 2 березня 2012, 12:10

ДП "Укрспирт" вважає звинувачення у причетності до незаконного виробництва алкоголю та обігу спирту, поширені окремими ЗМІ, безпідставними.

Про це повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ" із посиланням на прес-службу держпідприємства.

"Інформація про причетність ДП "Укрспирт" до незаконного виробництва та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв не відповідає дійсності", - наголосили в "Укрспирті".

З початку свого утворення державне підприємство "Укрспирт", говориться в повідомленні, тісно співпрацює з правоохоронними органами в боротьбі з незаконним обігом алкогольних напоїв.

"Оскільки виробничі потужності підприємства завантажені лише наполовину, ми зацікавлені в збільшенні легального виробництва лікеро-горілчаних виробів", - пояснили у підприємстві-монополісті.

Спільними зусиллями Державної податкової служби, правоохоронних органів та ДП "Укрспирт" як основного виробника спирту в Україні, у 2011 році була припинена діяльність понад 250 виробників нелегальної алкогольної продукції.

На початку 2012 року підприємством ініційовані кілька перевірок незаконного виробництва та торгівлі лікеро-горілчаних виробів.

Відповідні заяви направлені до Прокуратури міста Києва та Головне управління МВС України в м.Києві, повідомили в ДП.

Крім того, з метою запобігання обігу не облікованого спирту та виробництва контрафактної підакцизної продукції, ДП "Укрспирт" активно співпрацює з Мінагрополітики, Міністерством фінансів, науковими установами щодо впровадження використання молекулярних маркерів при виробництві спирту.

Як передбачається, це дозволить оперативно проводити перевірки достовірності його походження.

Як відомо, державний концерн "Укрспирт" був створений відповідно до постанови Кабінету міністрів "Про вдосконалення управління підприємствами спиртової та лікеро-горілчаної промисловості" №701 від 29 червня 1996 р.

Постановою №672 від 28 липня 2010 р. Кабмін ліквідував держконцерн "Укрспирт", створивши на його базі держпідприємство "Укрспирт", яке перейшло в сферу управління Мінагрополітики.

Раніше "Укрспирт" входив в систему Укрхарчопрому.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!