Присяжнюк запевняє, що в Росії його прийняли, і сирні проблеми вирішили

Четвер, 9 лютого 2012, 19:17

Робоча поїздка міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка до Росії успішно завершена.

Про це у четвер повідомляє прес-служба міністерства.

В рамках поїздки відбулися двосторонні зустрічі з керівництвом Федеральної служби з ветеринарного та фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляду) та Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Роспоживнагляд).

Зокрема, згідно плану візиту в середу, 8 лютого, відбулась зустріч Присяжнюка з заступником керівника Россільгоспнагляду Євгеном Непоклоновим, під час якої були досягнуті домовленості щодо відкриття поставок на російські ринки української м’ясної продукції.

Так, було домовлено про поставки українськими виробниками м’яса птиці та м’яса свинини.

В четвер, 9 лютого, Присяжнюк зустрівся з керівником Роспоживнагляду Геннадієм Онищенком.

Було обговорено питання поставок сирних продуктів українських виробників на ринок Росії.

"Сторони дійшли спільної думки, що контроль якості продукції є ключовим, і що на ринки повинні надходити продукти, що відповідають регламентам та нормативним документам РФ, а також нормам Закону "Про захист прав споживачів", - йдеться в повідомленні.

В ході зустрічі обговорювалися умови відповідності якості сирної продукції деяких українських підприємств до чинних в Росії технічних регламентів на молоко і молочну продукцію.

"Сторони дійшли до того, що найближчим часом буде створена робоча група, яка проінспектує підприємства, ввезення продукції яких було призупинене", - уточнили в міністерстві.

Передбачається проведення Росспоживнаглядом документарних перевірок окремих українських підприємств, що експортують свою сирну продукцію на ринок Росії, з подальшим проведенням санітарно-епідеміологічної експертизи підприємств і оцінкою наявності матеріально-технічного оснащення лабораторної бази, яка здійснює контроль якості та безпеки продукції, що експортується на російський ринок.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!