Колесніков пообіцяв розправитися з нелегальним перевізниками

Четвер, 9 лютого 2012, 17:09

Міністерство інфраструктури пропонує автоперевізникам і органам влади разом працювати над створенням належних конкурентних умов на ринку автомобільних пасажирських перевезень.

Про це заявив віце-прем'єр - міністр інфраструктури Борис Колесніков на круглому столі "Проблема нелегальних перевезень на пасажирському транспорті в Україні" у четвер, повідомляє прес-служба міністерства.

За даними Мінінфраструктури, щорічно держава недоотримує від перевезень нелегальними перевізниками до 30 млн гривень.

У міністерстві зазначили, що держава бачить своїм основним завданням виведення нелегалів із ринку пасажирських перевезень та переведення їх роботи в законодавче поле.

"У країнах із ринковою економікою держава повинна сприяти розвитку бізнесу. Конкуренція породжує якість: нині існуючий ринок пасажирських перевезень ми повинні розвивати, щоб якість перевезень була на висоті, і ціни - доступні", - сказав Колесніков.

"Ми будемо всіляко підтримувати легальних перевізників, адже крім держави їх ніхто не підтримає. Бізнес, який працює на свою власну кишеню, фактично не зацікавлений у співпраці з державою. Ми повинні допомогти бізнесу легалізувати свою роботу і створити для цього належні умови", - наголосив він.

Віце-прем'єр підкреслив, що за захистом легальних перевізників стоїть не тільки виплата податків, тобто підтримка економіки країни, а й забезпечення належної якості перевезень, безпеки пасажирів та надання послуг соціально незахищеним верствам населення.

За словами чиновника, мета міністерства - створення рівних умов оподаткування для суб'єктів господарювання, що діють на ринку пасажирських перевезень, вільне тарифоутворення, перехід на адресну допомогу для пільгових перевезень.

При цьому необхідно впровадити ефективну систему стягнення штрафних санкцій з порушників-нелегалів і заборонити використання переобладнаних транспортних засобів для пасажирських перевезень, які представляють загрозу для безпеки пасажирів.

На переконання віце-прем'єра, упровадження цих критеріїв буде захищати легальних автоперевізників, їх бізнес і маршрути, а для держави забезпечить конкурентоспроможну економіку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!