Путіну не подобається, що трудові мігранти держкоштом до мами їздять

Вівторок, 7 лютого 2012, 18:06

Країни колишнього Союзу виходитимуть зі сфери впливу Росії у разі запровадження з ними візового режиму.

Про це заявив кандидат у президенти РФ, прем'єр-міністр Росії Володимир Путін у вівторок на зустрічі зі своїми довіреними особами в Москві, повідомляє агентство УНІАН.

"Можна запровадити візовий режим із колишніми республіками Радянського Союзу, але тоді ми їх зовсім втратимо. Там і так сьогодні вже російська мова в чудасію. А не буде у нас вільного спілкування, будуть додаткові обмеження – ми їх втрачатимемо, тобто вони зі сфери нашого впливу виходитимуть, а це ослаблятиме нашу країну в остаточному підсумку", - сказав Путін.

За його словами, у такому разі в довгостроковій перспективі це негативно позначиться на рівні економіки, виробництва і доходів громадян.

Він зазначив, що мігранти в Росії, як і в інших країнах, до певної міри є істотним чинником розвитку економіки.

Він наголосив, що економіці потрібна міграційний приплив і жодна країна світу, окрім Китаю не гребуватиме міграційним припливом, а, навпаки, йде боротьба за кваліфікованих іноземних працівників.

Путін зазначив, що головне навести порядок у сфері залучення трудових мігрантів з інших країн.

За його словами, в РФ передбачається посилити покарання за порушення міграційного законодавства.

"Ось людина приїхала, порушила режим, її узяли, вислали в країну, звідки вона приїхала. У нас же немає візового режиму між нашими країнами. За державні гроші відправили, вона до мами з'їздила, поспілкувалася з родичами, назад повернулася. Знову вислали – знову повернулася. Але це річ нетерпима!", - сказав він.

"У цілому юристи провели аналіз і вважають, що за неодноразові злісні порушення, пов'язані з реєстрацією, можна запровадити й кримінальне покарання", - додав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!