Губернатор підтвердив, що засновував товариство мисливців Межигір'я

Понеділок, 6 лютого 2012, 20:50

Глава Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб підтвердив, що є одним із засновників громадської організації "Товариство мисливців і рибалок "Кедр".

Про це він заявив на прес-конференції в понеділок, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Так, я є одним із співзасновників цієї громадської організації. Вона створена, щоб зберігати природу, вона цим займається. І всіма засобами, дозволеними законом, намагається це зробити", - сказав глава ОДА.

Тулуб також зазначив, що питанням виділених земель в Криму "зараз займається прокуратура".

"Давайте почекаємо, коли будуть висновки прокуратури, а потім ще раз обговоримо це питання", - підсумував він, додавши, що різні перевірки діяльності "Кедра" відбувалися і за попередньої влади.

Як відомо, прокуратура Криму проводить перевірку законності передачі кримським парламентом більш 8,8 тисяч га мисливських угідь під Алуштою в оренду на 25 років громадській організації "Товариство мисливців і рибалок "Кедр" (Київська обл.).

Співвласниками цього товариства є міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко, глава Черкаської облдержадміністрації Тулуб і глава Держагентства автодоріг Володимир Демішкан.

ГО "Товариство мисливців і рибалок "Кедр" створено в 2008 році і зареєстровано по вул. І.Франка, 19, в с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

Там же розташована резиденція президента Віктора Януковича "Межигір'я".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!