Медведчук вирішив заробити собі виборчі бали на Еx.ua

П'ятниця, 3 лютого 2012, 17:30

Центр Віктора Медведчука "Правова держава" готовий надати необхідну юридичну допомогу особам, постраждалим від ситуації навколо Еx.ua.

Про це йдеться в заяві Медведчука щодо подій навколо Еx.ua.

"Внаслідок непродуманих і сумнівних з правового погляду дій завдано шкоди інтересам мільйонів українських інтернет-користувачів, що представляють  соціально активні, зокрема, наймолодші верстви нашого суспільства", - заявляє він.

 Медведчук вважає, що  логіка боротьби за авторські права будь-якою ціною загрожує встановленням тотального контролю над інтернет-простором, а в такий спосіб - і над приватним життям звичайних громадян.

"Ініціатори цих заходів фактично виступають як обслуга інтересів великого транснаціонального бізнесу, що намагається через посилення санкцій забезпечити собі контроль над глобальним інтернет-простором. При цьому такі дії спричиняють найбільшу шкоду бідним країнам, які поки що не можуть на рівних конкурувати з транснаціональними компаніями у сфері  інформаційних технологій", - вважає Медведчук.

Екс-голову адміністрації президента Кучми довиє "вузькість правового фарватеру в мисленні представників силових структур, які роблять заяви про можливість притягнення до відповідальності інтернет-користувачів цього сайту, яких, згідно наявної інформації більш ніж 11 млн".

"В цьому проглядається паралель з історичними фактами щодо кримінального переслідування за читання забороненої літератури та співання націонал-патріотичних пісень", - заявив Медведчук, пропонуючи всім юридичну допомогу своєї фірми.

Як відомо, саме за часів керівництва Медведчука в адміністрації президента Кучми досягла розквіту цензура та темники на телебаченні.

Судячи з появи низки статей в регіональних ЗМІ, Медведчук має намір балотуватися в депутати за мажоритарним округом.

Українська правда

 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!