Попов каже, що у Києві виготовлятимуть вертольоти

П'ятниця, 3 лютого 2012, 16:33

Столична влада має намір розробити та втілити в життя столичний стандарт цивільного захисту.

Про це заяви голова Київської адміністрації Олександр Попов під час збору керівного складу органів управління МНС у Києві, повідомляє прес-служба мерії.

"Столичний стандарт – це дуже амбітний проект, котрий ми почали втілювати у кількох сферах життєдіяльності міста, як то освіта, медицина, виробництво. Ми вивчаємо найкращі світові досягнення, адаптуємо їх до особливостей України, залучаємо найновіші розробки й інноваційні підходи наших вчених – і виходимо на модель, яка може дозволити нам у Києві надавати всі необхідні послуги на найвищому рівні", – сказав чиновник.

За словами Попова, нині столиця уже почала створювати базу для реалізації сучасних технологій порятунку.

У першу чергу йдеться про створення єдиної автоматизованої інформаційної системи, сучасної системи оповіщення громадян про надзвичайні ситуації, будівництво гелікоптерних майданчиків для застосування цивільної авіації.

"Сучасні технології, у тому числі гасіння пожеж, надання допомоги в аварійних ситуаціях, неможливі без застосування гелікоптерів. Ми уже розпочали спорудження першого майданчика для гелікоптерів", - сказав Попові.

Він додав, що найближчим часом у місті створять цілу мережу таких майданчиків у всіх районах міста.

"Скажу більше: гелікоптери невдовзі зможуть виготовляти наші київські підприємства, адже потреба у такому виді техніки є не лише у столиці", - наголосив чиновник.

"Ми можемо і будемо застосовувати супутники, гелікоптери, найсучаснішу техніку і технології. Якщо ми матимемо чітко сформульовану мету і ставитимемо перед собою конкретні завдання, то я абсолютно переконаний, що у нас буде підтримка держави та уряду", - підсумував голова КМДА.

Попов закликав усі управління та службам, а також представників Міністерства надзвичайних ситуацій долучитися до реалізації цього проекту.

Правда.Київ

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!