Податкова хоче зрівняти всіх туроператорів

П'ятниця, 3 лютого 2012, 09:59

Державна податкова служба виступає за рівні умови оподаткування для всіх операторів туристичного ринку.

Про це повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ" із посиланням на прес-службу відомства.

Зокрема, під час зустрічі, ініційованої фахівцями податкової служби, з керівництвом Державного агентства з туризму та курортів, податківці заявили, що підтримують внесення відповідних змін до пункту 207.6 статті 207 Податкового кодексу, який регламентує визначення бази оподаткування ПДВ операцій в туристичній діяльності "внутрішніх" операторів.

Таким чином, на думку співробітників податкової, для представників цієї галузі буде скасована заборона на включення до витрат ПДВ, в результаті якої туркомпанії змушені платити сумарний ПДВ в розмірі 46%.

Фахівці ДПСУ зазначають, що це значно знизить податкове навантаження на внутрішніх операторів туристичної сфери і виконає стимулюючу функцію податкової: дозволить створити рівні конкурентні умови для всіх учасників ринку.

При цьому в повідомленні зазначено, що Державна податкова служба відстоює системну позицію щодо недопущення подвійного оподаткування та готова до продовження конструктивного діалогу з бізнесом щодо подальших кроків щодо удосконалення адміністрування ПДВ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!