Податкова за лютий відшкодує малому і середньому бізнесу 116 мільйонів ПДВ

Середа, 29 лютого 2012, 19:11

За оперативними даними, малі та середні підприємства протягом лютого вже отримали на рахунки більше 70 млн гривень відшкодування ПДВ.

Загалом за підсумками місяця ця сума перевищить 116 млн гривень, йдеться у повідомленні Державної податкової служби.

"За умови прозорості та законності фінансових операцій, малий та середній бізнес і надалі отримуватиме компенсацію", - заявив голова служби Олександр Клименко.

За його словами, до служби надходило чимало скарг на те, що для малого та середнього бізнесу було величезною проблемою отримати відшкодування ПДВ.

"Підприємці були впевнені, що держава ладна прислухатися тільки до великих корпорацій. Цей стереотип поступово руйнується – другий місяць поспіль малий та середній бізнес отримує цю компенсацію", - зауважив податківець.

В тому числі відшкодування на суму до мільйона гривень в автоматичному режимі у лютому отримали 126 підприємств, загальний обсяг компенсації становив 36 млн гривень.

Керівник податкової закликав інших підприємців активніше користуватися цим сервісом.

"У нас не існує жодної дискредитації, і всі наші сервісні механізми є відкритими як для великого бізнесу, так і для середнього та малого. Ми всіляко підтримуємо прагнення бізнесменів перейти на режим автоматичного відшкодування, бо це є цивілізований метод роботи, новий рівень податкової культури", - підкреслив Клименко.

Нагадаємо, що компаніям з Європи у січні відшкодовано ПДВ на 1,88 мільярда гривень

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!