Податкова орієнтуватиметься на Європу і Америку

Середа, 29 лютого 2012, 12:37

Державна податкова служба двічі на рік буде виводити індекс інвестиційної активності шляхом порівняння бізнесу України з європейським і американським.

Про це заявив голова ДПСУ Олександр Клименко на зустрічі з президентом Європейської бізнес асоціації Томашем Фіалою, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Кожні півроку буде проводитися аналіз українських та іноземних підприємств усіх форм власності, визначатися їх специфіка, тенденції розвитку. Такий аналіз дозволить виявити регіональні особливості інвестиційного клімату. Ми отримаємо повноцінну економічну карту України", - сказав він.

"Ми вже неодноразово говорили, що формуємо податкову політику в європейському тренді. Це стосується і наших зусиль в якості регулятора інвестиційного клімату в Україні. Залучаючи провідних фахівців-соціологів, податкова хоче мати адекватні дані про поточну ситуацію і про вплив глобальних тенденцій на нашу економіку", - зазначив Клименко.

За його словами, анкетування бізнесу буде здійснювати відомий соціологічний центр, який розробляє методологію оцінки якості інвестклімату в країні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!