ExxonMobil придивляється до сланцевих площ в Україні

Середа, 29 лютого 2012, 09:51

Світова нафтова компанія Exxon Mobil Corporation розглядає питання участі в конкурсах на укладення угоди про розподіл продукції (УРП) по Юзівській (Харківська та Донецька області) і Олеській (Львівська та Івано-Франківська області) площах.

Про це заявив керівник проекту з пошуку нових ринкових можливостей в Європі, Каспійському регіоні і Росії ExxonMobil International Іан Рассел в ході третьої щорічної конференцій Адама Сміта "Український енергетичний форум", передає "Українська енергетика".

"Так, ми будемо розглядати можливість участі по двох площах", – запевнив він.

Як відомо, 23 лютого 2012 року Україна оголосила конкурси на укладення угод про розподіл продукції (УРП) на Юзівську (Харківська та Донецька області) та Олеську (Львівська та Івано-Франківська області) площі.

Заявки на участь у конкурсах приймаються до кінця 23 квітня.

Вартість пакету конкурсної документації з геологічною інформацією урядом визначені у 10,5 млн гривень (Олеська площа) та 15 млн гривень (Юзівська площа).

За оцінками Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання УРП, промислове видобування сланцевого газу на Юзівській та Олеській площах повинне стартувати в 2018-2019 роках.

В свою чергу, Державна служба геології та надр оцінює ресурси Юзівської площі від 4 трлн до 10 трлн кубометрів газу, Олеської – близько 2,5 трлн кубометрів газу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!