У Європі кажуть: Янукович не виконав бізнес-обіцянки

Вівторок, 28 лютого 2012, 12:07

Президент Віктор Янукович не виконав обіцянки, які давав після вступ на посаду, щодо покращення бізнес-клімату і боротьби з корупцією.

Про це заявив голова представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра під час круглого столу, присвяченого покращенню інвестиційного та ділового клімату, ініційованого Федерацією роботодавців, повідомляє агентство "Українські новини".

"Президент Янукович заявляв, відтоді як був обраний, що концентрація влади була необхідна для боротьби з корупцією і проведення реформ, потрібних для створення привабливого бізнес-клімату в Україні, але, на жаль, не досяг таких результатів", - сказав він.

Тейшейра нагадав, що в листопаді 2010 року на саміті "Україна-ЄС" президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу передав Януковичу перелік конкретних випадків, коли європейські інвестори зіштовхувалися із проблемами ведення бізнесу в Україні, і ЄС розраховував, що основні проблеми будуть вирішені.

Однак досі актуальними залишаються питання, пов'язані з автоматичним відшкодуванням ПДВ, фіскальним тиском та іншими моментами.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Микола Азаров називає корупцію головною проблемою для розвитку бізнесу в Україні.

6 лютого Янукович висловив переконаність у принциповості генерального прокурора Віктора Пшонки в подоланні корупції.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!