На оцінку української "труби" є чотири претенденти

Понеділок, 27 лютого 2012, 11:48

Заявки на участь у оцінці української ГТС подали чотири компанiї.

Про це ідеться у повідомленні прес-служби НАК "Нафтогаз України".

"Сьогодні, 27 лютого 2012 року, в приміщенні НАК "Нафтогаз України" за участю представників ЗМІ відбулося розкриття попередніх пропозицій конкурсних торгів на закупівлю послуг з оцінки вартості активів системи магістрального трубопровідного транспорту газу України, у тому числі підземних сховищ газу та об’єктів інфраструктури. Закупівля послуг з оцінки активів української ГТС проводиться Компанією на виконання відповідного доручення Кабінету міністрів", - поінформували у компанії.

Згідно з обраною процедурою двоступеневих торгів, закупівля послуг оцінки буде проходити у два етапи: на першому етапі учасники подають попередні пропозиції конкурсних торгів, які не містять ціни, а на другому – учасники, пропозиції яких не були відхилені, подають остаточні пропозиції із вказаною вартістю послуг.

Попередні пропозиції конкурсних торгів на участь у закупівлі послуг оцінки подали такі компанії: Приватне підприємство "Томас&Сімонова" (м.Київ), компанія "Дафф Енд Фелпс" (м.Нью-Йорк, США), Товариство з обмеженою відповідальністю "Бейкер Тіллі Україна ЕК" (м.Київ) та Товариство з обмеженою відповідальністю "Ернст енд Янг" (м.Київ).

Компанія також надсилала запрошення на участь у конкурсі таким відомим у світі консалтинговим компаніям, як "Делойт Туш Томацу Лімітед", КПМГ, "Ернст енд Янг"та "ПрайсвотерхаусКуперс".

Після оголошення компаній, які подали свої попередні пропозиції на участь у конкурсі, заступник голови правління "Нафтогазу" Вадим Чупрун наголосив: "Ми не збираємося торгувати своєю газотранспортною системою, ми хочемо забезпечити її життєдіяльність на далеку перспективу, зберегти статус національного надбання, зробити її економічно рентабельною".

"Оцінка ГТС дозволить в перспективі створити працюючий високорентабельный бізнес-проект (один із прикладів - це створення консорціуму), який деполітизує питання її використання, а така економічна модель позбавить українську газотранспортну систему від політичних спекуляцій", - сказав Чупрун.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!