Хорошковський пропонує скасувати пільги щодо ПДВ

Середа, 22 лютого 2012, 17:03

Міністр фінансів Валерій Хорошковський пропонує подумати над скасуванням пільг щодо ПДВ.

Про це він заявив на зустрічі з членами парламентського комітету з питань фінансів і банківської діяльності у вівторок, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

Хорошковський підкреслив, що якщо є винятки у сплаті ПДВ, то це буде створювати проблеми при поверненні ПДВ.

"Якщо ми говоримо про цей податок, він повинен бути стовідсотково сплачений суб'єктами, і тільки після цього ми можемо говорити про його стовідсоткове повернення в автоматичному режимі, без режиму корупції і так далі", - сказав міністр.

Він зазначив, що тут може виникнути питання, пов'язане з підприємствами АПК, які традиційно користуються пільгами щодо ПДВ.

"Відразу можу сказати, що я готовий всі кошти, які надходитимуть до бюджету в рамках тих програм, які будуть підтримуватися бюджетом у разі скасування пільг, я готовий всі ці кошти видавати тим, хто, умовно кажучи, їх акумулював. Якщо ми говоримо про аграрний сектор, і сама сума пільг становила 10 мільярдів, я готовий ці 10 мільярдів віддати селу, навіть більше", - запевнив міністр.

Він підкреслив, що, на його думку, слід в цілому переглянути систему податкових пільг і вкрай обережно ставитися до різного роду лобістських законопроектів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!