Український бізнес може отримати доступ до ізраїльських кредитів

Середа, 22 лютого 2012, 10:59

Ізраїльська сторона зацікавлена в кредитуванні українського бізнесу.

Про це заявила торговий аташе Ізраїлю в Україні Олександра Аронін, передає "Дело".

За словами Аронін, ізраїльтяни готові працювати в Україні в таких сферах як сільське господарство та інформаційні технології.

"Як і у всьому світі, ізраїльтяни приходять зі своїми фінансовими рішеннями і готові боротися за залучення дешевих кредитів для українських замовників. Це можливо, це робиться", - сказала торговий аташе.

Вона додала, що Ізраїль вже два роки працює над тим, щоб просунути так званий фінансовий протокол, який приведе до відкриття ізраїльського кредитного ринку для української сторони, це призведе до отримання дешевих довгострокових кредитів

Обмежений доступ до фінансування - основний бар'єр для бізнесу, вважає директор Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерій Геєць.

За його словами, Україні ще не вийшла з кризи настільки, щоб відновити активне кредитування.

Як розповіла торговий аташе Ізраїлю, бізнесмени цієї країни позитивно оцінюють перспективи інвестицій в Україну.

"Ізраїльтяни дуже хочуть впроваджувати сільськогосподарські технології в Україні. Це та країна, де невеликий поштовх може привести до великого збільшення надоїв і вироблення молочної продукції", - сказала Аронін.

За легкістю ведення бізнесу Ізраїлю значно випереджає Україну. Так, у рейтингу Світового банку Doing Business 2012 Ізраїль займає 34 місце, тоді як Україні - 152 з 183 країн світу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!