Азаров закликає міністрів підтримати вітчизняного виробника

Середа, 22 лютого 2012, 10:22

Будівництво здатне "тримати на плаву" економіку України в періоди, коли збут українських товарів за кордоном ускладнений.

Про це заявив прем`єр-міністр Микола Азаров на засіданні уряду.

За його словами, уряд ставить завдання повернути докризові обсяги житлового будівництва – понад 10 мільйонів квадратних метрів на рік, збудувати і модернізувати понад тисячу об’єктів інфраструктури.

"Ми повинні повністю перейти на вітчизняні матеріали. Виробнича програма на десять років – хіба це не привабливо для бізнесу? Хіба не можна на цій основі уже зараз складати виробничі плани і почати випускати всі матеріали і конструкції, які потрібні?", - запитав прем`єр у міністрів.

"Можна і треба, колеги. Щоб не виходило так, як на будівництві запорізького мосту. Уряд вкладає гроші, а виконавці замовляють металоконструкції у Воронежі. При тому, що у Запоріжжі стоїть завод, здатний саме такі конструкції випускати. З 2012 року будемо використовувати виключно вітчизняні конструкції", - відповів за міністрів Азаров.

Також він зазначив, що за бюджетні кошти не можна закуповувати імпортні вироби, якщо є вітчизняні аналоги або ж коли замовлення можна розмістити на вітчизняному виробництві.

"Доручаю Міністерству економічного розвитку і торгівлі максимально використовувати можливості закону про державні закупівлі для підтримки вітчизняного виробництва". – сказав Азаров.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!