Китайці дадуть українській шахті 85 мільйонів на модернізацію

Вівторок, 21 лютого 2012, 11:48

Китайський банк розвитку виділить 85 млн доларів на переоснащення та модернізацію шахти ім. Мельникова ВАТ "Лисичанськвугілля".

Про це йдеться у повідомленні Профспілки працівників вугільної промисловості, передає УНІАН.

Згідно з повідомленням, ця сума передбачена контрактом, який в Пекіні підписали генеральний директор ВАТ "Лисичанськвугілля" Валерій Ковшар і голова Ради директорів китайської компанії Tiendi Science and Technology Co., Ltd Ван Цзіньхуа.

За словами Ковшаря, комерційний контракт підписаний для розвитку проекту модернізації та технічного переоснащення шахти ім. Мельникова.

Кінцева мета проекту – виведення шахти на рентабельну роботу.

Ковшар також повідомив, що кошти на технічне переоснащення будуть спрямовані на покупку як українських матеріалів і обладнання, так і китайського обладнання, яке буде застосовуватися на шахті ім. Мельникова.

При цьому виділені кошти шахта повинна освоїти через два роки і повернути інвестиції банку до 2020 року.

Крім того, ще 15 млн доларів становитимуть вкладення української сторони в проект удосконалення підприємства.

Нагадаємо, компанія Tiendi Science and Technology Co., Ltd належить Китайській державній науково-виробничій групі вугільної промисловості.

Вона займається розробкою і виробництвом автоматизованого і механізованого устаткування для використання в гірничошахтній сфері, вуглезбагачувального обладнання, розробкою технологій видобутку вугілля.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!