Росія і Україна синхронно ратифікують Угоду про ЗВТ у рамках СНД

Понеділок, 20 лютого 2012, 10:52

Україна та Росія домовилися про синхронну ратифікацію Угоди про зону вільної торгівлі в рамках Співдружності Незалежних Держав.

Про це повідомив у Києві голова Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації Сергій Наришкін, який перебуває із візитом в Україні, передає УНІАН.

За його словами, досягнуто домовленість про те, що угода про зону вільної торгівлі на теренах СНД буде "одночасно синхронно розглядатися".

Наришкін також підкреслив, що це "дуже важливе питання, важливий документ, ухвалення якого означатиме суттєве полегшення умов здійснення торгових операцій між господарюючими суб`єктами наших двох країн".

Водночас він не уточнив, чи є домовленість про дату такої синхронної ратифікації цього документа.

Нагадаємо, 18 жовтня 2011 року у Санкт-Петербурзі прем`єр-міністри країн-членів СНД підписали угоду про створення зони вільної торгівлі.

Договір про ЗВТ підписали Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Таджикистан, Молдова і Киргизія. Договір не підписали Азербайджан, Туркменістан і Узбекистан.

Разом із тим, було заявлено, що ці країни планують приєднатися до нього.

20 грудня 2011 року у Москві президент Віктор Янукович заявив, що Україна готова обговорити питання синхронної ратифікації країнами-членами СНД угоди про створення зони вільної торгівлі в рамках СНД.

21 грудня президент Росії Дмитро Медведєв повідомив, що Росія готова до синхронної ратифікації договору про ЗВТ у рамках Співдружності.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!