Саламатін обіцяє замовлень "Укрспецекспорту" на 5 мільярдів

Понеділок, 20 лютого 2012, 10:45

За попередніми розрахунками, у найближчі три-п'ять років обсяги замовлень "Укрспецекспорту" і його дочірніх підприємств становитимуть близько 5 млрд доларів.

Про це заявив міністр оборони України Дмитро Саламатін, передає "Інтерфакс-Україна".

"Тому, стратегічним завданням "Укроборонпрому", як підкреслив президент Віктор Янукович, є відродження вітчизняного ОПК. І ми докладемо всіх зусиль, щоб через фінансове оздоровлення підприємств "Укроборонпрому", збільшення обсягу випуску конкурентоспроможної продукції та підвищення ефективності виробництва відродити національний ОПК", — підкреслив міністр оборони.

"Українська продукція ОПК сьогодні викликає інтерес з боку потенційних імпортерів озброєнь. Однак, без налагодження виробництва конкурентоспроможної вітчизняної продукції, збільшення фінансування науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, складно розраховувати на збереження позицій України на світовому ринку озброєнь і військової техніки", — сказав новий голова оборонного відомства.

Він поінформував, що у 2011 році постачання товарів і послуг військового та спеціального призначення здійснювалися до 62 країн світу.

"Основними нашими ринками залишаються країни Азії та Африки. Серед них — Індія, Алжир, Китай, Ірак. Важливими подіями 2011 року стали підписані контракти на постачання бронетехніки до Ефіопії і Таїланду", — підкреслив міністр.

Саламатін також поінформував, що у 2011 році вдалося не допустити падіння обсягів експорту продукції та стабілізувати ситуацію у цьому напрямку.

"У першу чергу, за рахунок створення і діяльності держконцерну "Укроборонпром". Підтвердженням тому є фінансово-економічні показники держкомпанії "Укрспецекспорт" у 2011 році. Обсяги експортно-імпортних операцій вперше перевищили 1 млрд доларів", — підкреслив він.

Нагадаємо, Саламатіна призначено міністром оборони України указом президента країни Віктора Януковича від 8 лютого 2012 року замість Михайла Єжеля.

Саламатін до цього обіймав посаду генерального директора Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!