Світовий Банк видаватиме Україні півмільярда доларів щороку

П'ятниця, 17 лютого 2012, 09:22

Світовий Банк розпочинає нову програму стратегічного партнерства з Україною, спрямовану на поліпшення ділового клімату в країні.

Про це повідомляє ИТАР-ТАСС із посиланням на прес-службу банку.

Згідно із повідомленням, програма розрахована до 2016 року і передбачає виділення банком щорічних позик на суму 500 млн доларів.

Ще 400 млн доларів на рік буде виплачувати Міжнародна фінансова корпорація (IFC), яка входить до структури СБ, і метою якої є забезпечення припливу приватних інвестицій в країни, що розвиваються.

Ці кошти підуть на поліпшення роботи в таких галузях, як управління бюджетом, забезпечення ефективності послуг в освіті та охороні здоров'я, робота комунальних служб. Йдеться також про "покращення ділового клімату, направленому на множення економічного потенціалу України".

"Партнерство націлене на підтримку проголошеної українським керівництвом програми економічних реформ", - сказав регіональний директор СБ Кіміао Фан.

За його словами, "ця програма передбачає амбітні завдання дня у підвищенні конкурентоспроможності України на міжнародній арені і реалізації очікувань українського народу".

Він також відзначив прагнення СБ допомогти в усуненні "вузьких місць, які в минулому заважали успішному проведенню перетворень".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"