У Азарова обіцяють аграріям фінансову підтримку

Вівторок, 14 лютого 2012, 09:44

Агропромисловий комплекс отримає фінансову підтримку з державного бюджету.

Про це ішлося на засіданні уряду 13 лютого, де розглянуто та затверджено Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

Мета використання бюджетних коштів - збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення продуктивності в сільському господарстві, сприяння розвитку аграрного ринку та забезпечення продовольчої безпеки.

Бюджетні кошти будуть, зокрема, спрямовані на створення і забезпечення резервного запасу сортового і гібридного насіння, селекції в рослинництві, розвиток тваринництва, фінансування заходів із захисту, відтворення та підвищення родючості ґрунтів.

Передбачено і фінансування заходів з охорони і захисту, раціонального використання лісів, наданих у постійне користування агропромисловим підприємствам.

Також буде здійснюватися фінансова підтримка суб'єктів агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів та компенсації лізингових платежів, надання фінансової підтримки для створення оптових ринків сільгосппродукції.

Також уряд направить кошти на підтримку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, часткове відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, підприємств з виробництва кормів та інше.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!