Єврокомісія більше не заперечує, що перекрила фінансування через Клюєва

Понеділок, 13 лютого 2012, 09:04

Єврокомісія більше не вимагає спростування інформації про перекриття Україні фінансування, у тому числі через нецільове перерахування коштів компаніям, що мають відношення до першого віце-прем'єра Андрія Клюєва.

Про це пише газета "Комерсант-Україна" із посиланням на лист, у якому Єврокомісія попросила розмежовувати офіційні заяви від відомостей, отриманих виданням у приватній бесіді з європейськими чиновниками.

"Претензій до змістовних положень статті в листі ЄК не міститься. Посол також офіційно підтвердив факт припинення фінансування програм фінансової підтримки через низку причин, назвавши першим в цьому списку неефективне управління державними фінансами", - відзначає газета.

"Газета зі своєї сторони, вважає потрібним підтвердити, що всі цитати й дані, викладені у статті "Украина предстала в новом свете", передані автором коректно, цитування офіційних співрозмовників і анонімних джерел розмежовано, а спостереження анонімного чиновника, наведені в статті, дійсно викликають стурбованість відповідальних осіб ЄК", - сказано в повідомленні. 

Раніше видання повідомило, що Єврокомісія зупинила фіндопомогу Україні обсягом більше 160 млн. євро на рік через нецільове використання першого траншу на програми, що мають відношення до першого віце-прем'єра Андрія Клюєва.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!