Мисливець Януковича відає всім мисливським господарством України

Неділя, 12 лютого 2012, 14:05

Колишній керівник компаній, які займаються благоустроєм приватних мисливських угідь поряд з "Межигірям" та в Криму, Іван Тохтамиш очолює управління мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів і відає всім мисливським господарством держави.

Про це пише журнал "Кореспондент", передають "Наші гроші".

Іван Тохтамиш довгий час входив до складу засновників та був директором ТОВ "Дім лісника", якому Держлісгосп передав 17,5 гектарів мисливських угідь Дніпровсько-Тетерівського господарства, а також був директором товариства мисливців і рибалок "Кедр", якому нещодавно віддали майже 9 тис га мисливських угідь між Алуштою і Гурзуфом в Криму, в тому числі знамениту Ведмідь-гору (мис Аю-Даг).

Окрім відомих персонажів, які є засновниками "Кедру" – міністра енергетики Юрія Бойко, директора "Укравтодору" Володимира Демішкана та черкаського губернатора Сергія Тулуба – до діяльності "Кедру" також причетні Олександр Ярославський (12 місце в рейтингу "Forbes-Україна"), Володимир Євтушенков (власник російської корпорації "Система", 20-й в рейтингу найбагатших людей Росії), Анатолій Радченко (директор Департаменту контролю над виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів ДПСУ), Микола Гордійчук (екс-директор Дніпровсько-Тетерівського господарства).

У "Кедрі" відмовились повідомити прізвища всіх 28 членів товариства, зіславшись на комерційну таємницю.

Голова кримського комітету по лісному та мисливському господарству Ігор Кацай повідомив, що держпідприємства були не в змозі забезпечити діяльність мисливських угідь в Криму.

Необхідні кошти знайшлись лише у "Кедра", який звільнено від сплати податків за користування 8,8 га угідь на південному березі Криму і який зможе заробити на продажі ліцензій на полювання.

Нагадаємо, товариство "Кедр" зареєстровано по вул. Івана Франко, 19 в селі Нові Петрівці на Київщині.

Це адреса резиденції "Межигір’я" Віктора Януковича.

Івана Тохтамиша було призначено головою мисливського управління Держлісагентства в березні 2011 року.

Саме після його призначення агентство, яке очолює Віктор Сивець, примусило тридцять регіональних лісгоспів передати Дніпровсько-Тетерівському лісництву суміш для будівництва дороги, що дозволило уникнути тендерних процедур.

Тоді ж Держлісагентство почало примушувати підконтрольні лісгоспи купувати портрети Януковича та сувенірні герби.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!