Тариф на водопостачання для населення зросте на 7,8%

П'ятниця, 10 лютого 2012, 14:59

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринку комунальних послуг, узгодила з 1 березня 2012 року підвищення в середньому на 7,8% тарифу на водопостачання та водовідведення для населення.

Про це заявив глава Нацкомпослуг Валерій Саратов, передає "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні в середньому підвищили для підприємств (46 з водопостачання та водовідведення) на 7,8%. Щоб люди розуміли: в середньому по Україні відро води коштувало 2,44 коп., а зараз буде коштувати 2,46 коп. Тобто, дуже незначне підвищення ", - повідомив глава Нацкомпослуг Валерій Саратов.

Він пояснив, що при коригуванні тарифів та їх приведення до економічно обгрунтованого рівня враховувався виключно зростання вартості електроенергії в структурі собівартості.

"Ми повинні це враховувати, тому що інакше водоканали не зможуть населенню подати воду", - сказав Саратов.

Нацкомпослуг створена указом президента в 2011 році і встановлює тарифи на комунальні послуги з уже затвердженим Національною комісією регулювання електроенергетики (НКРЕ) порядком та процедурою їх формування.

За даними Нацкомпослуг, під її контролем перебувають 266 підприємств теплоенергетики (95% сфери теплопостачання) та 67 підприємств централізованого водопостачання та водовідведення (70% сфери централізованого водопостачання).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!