Янукович зобов'язав уряд розробити зміни в закон про банкрутство

П'ятниця, 10 лютого 2012, 11:54

Президент Віктор Янукович доручив уряду до 1 квітня 2012 року розробити і запропонувати парламенту зміни в нову редакцію закону "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Про це повідомила начальник управління з питань банкрутства Мінюсту Людмила Володіна, передає "Інтерфакс-Україна".

"Президент поставив уряду термін подання (законодавчих змін) до 1 квітня. Тобто першого квітня уряд вже має внести (законопроекти) до Верховної ради", - сказала вона.

За словами Володіной, відповідно до президентського доручення, Кабмін зобов'язав Мін'юст розробити законодавчі зміни до 1 березня.

"Сьогодні ми працюємо над вдосконаленням закону, який ще не застосовуємо, але в якому вже бачимо певні прогалини. Але ми дуже обмежені в термінах", - сказала Володіна.

Нагадаємо, президент 12 січня 2012 підписав нову редакцію закону "Про відновлення платоспроможності боржника та визнання його банкрутом".

Закон був прийнятий Верховною радою 22 грудня 2011 року.

Він встановлює порядок і умови поновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, а також застосування ліквідаційної процедури з метою повного або часткового задоволення вимог кредиторів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!