Україна злетить у рейтингу легкості ведення бізнесу - глава ДПСУ

Середа, 1 лютого 2012, 09:22

У наступному світовому рейтингу легкості ведення бізнесу Україна підніметься щонайменше на 14 позицій.

Про це заявив глава Державної податкової служби Олександр Клименко у вівторок в ефірі "5 каналу", повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

За словами чиновника, в його відомстві уже навіть не сумніваються, що Україна підніметься в рейтингу легкості ведення бізнесу.

"Насамперед, ми повинні розуміти, що в показнику, який називається doing business, є певні складові частини - є податкова частина, якою ми безпосередньо займаємося, і є частина захисту прав інвесторів, є дозвільна частина, залучення кредитів та інші", - сказав Клименко.

За його словами, в аспекті податкової політики є показники, які є сьогодні предметом роботи ДПСУ.

"Перш за все - це кількість податків. Якщо рейтингове агентство ставить 135 податків, а в Україні їх вже 24. Крім того, ми бачимо кількість часу, який підприємець витрачає на заповнення форм та спілкування із податковою, і ми цей час зменшуємо. Сьогодні вже зменшено термін з видачі довідок, сьогодні зменшена форма для отримання свідоцтва платника ПДВ", - зазначив чиновник.

"Україні сьогодні зробила все. Наша мінімальна можливість - це підняття мінімум на 14 сходинок. Це те, що ми маємо сьогодні. Але є над чим працювати", - пояснив Клименко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!