У столиці ввели мораторій на розміщення зовнішньої реклами

Понеділок, 9 січня 2012, 13:43

Київська міська державна адміністрація встановила мораторій на розміщення зовнішньої реклами у столиці з 1 січня до 1 серпня 2012 року у зв’язку із очікуваним влітку проведенням Євро-2012.

Про це йдеться у розпорядженні КМДА, датованому від 29 грудня 2011 року, передає УНН.

Це рішення було прийнято з метою виконання рішення Київради "Про угоду з Приймаючим містом фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу" від 8 лютого 2007 року.

Відтак, у КМДА більше не прийматимуться заявки про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, окрім таких видів рекламних засобів: тумби, об’ємно-просторові конструкції, що стоять окремо та рекламні вивіски, написи на будинку, споруді.

Встановлювати нові рекламні засоби у КМДА поки не рекомендують, окрім вищезазначених виключень, на які вони отримали дозволи на розміщення зовнішньої реклами.

На час дії мораторію за рекламні засоби, які не встановлюються розповсюджувачами зовнішньої реклами та на які вони отримали дозволи на розміщення зовнішньої реклами, плата за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності територіальної громади Києва не нараховується та не стягується.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на заступника голови КМДА Олександра Пузанова.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"