Уряд планує спростити одержання ліцензій

Четвер, 5 січня 2012, 11:42

Визначення критеріїв ліцензування та більш чітких процедур дасть можливість зробити механізм отримання ліцензій підприємцями більш прозорим, а процес започаткування бізнесу - простішим.

Про це заявив перший віце-прем‘єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, коментуючи внесення до парламенту відповідного урядового законопроекту, йдеться у повідомленні міністерства.

За його словами, планується спростити та уніфікувати принципи і процедури одержання ліцензій та їх копій.

Клюєв зазначив, що документ також пропонує децентралізувати функції органів ліцензування, що має скоротити строки отримання ліцензій.

"Пропонується встановити, що ліцензії на частину видів діяльності зможуть видавати не лише центральні органи виконавчої влади, а й їхні територіальні органи", - повідомив заступник керівника уряду.

Він також заявив, що пропонується скасувати плату за видачу копій ліцензій – органи ліцензування мають їх видавати безкоштовно.

"Законопроект пропонує визначити 40 видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до норм базового закону про ліцензування, та 16 видів діяльності - відповідно до спеціальних законів",- сказав Клюєв.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"