Захарченко умовляє Арбузова запустити в банки міліцію

Вівторок, 3 січня 2012, 17:01

Міністерство внутрішніх справ запропонувало Національному банку України передбачити обов’язкову присутність озброєної охорони МВС у банківських установах.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко у вівторок на брифінгу з приводу озброєного нападу на відділення ПриватБанку в Донецьку, під час якого загинули 5 осіб, повідомляє агентство УНІАН.

Зокрема, за словами Захарченка, МВС запропонувало Нацбанку внести зміни до відповідної постанови щодо обов’язкової присутності озброєної охорони МВС у банківських установах при наявності там обсягів готівки або інших цінностей на 1 млн. гривень а також ще низку змін з метою посилення охорони фінансових установ.

"Я зв’язався із (головою НБУ) Сергієм Арбузовим, ми провели розмову і напрацювали спільні дії, які ми в подальшому будемо здійснювати з охорони банківських установ", - сказав Захарченко, зауваживши, що під час цієї розмови голова НБУ погодився з тим, щоб "охороною в банках займалися фахівці, тобто міліція".

Водночас, відповідаючи на одне з уточнюючих запитань, міністр зазначив, що питання щодо заборони здійснення охорони фінансових установ приватним фірмам стояти не буде, їм буде рекомендовано переглянути технічні умови з надання охоронних послуг.

"Я підписав два листи на Національний банк з тим, які заходи посилення охорони треба провести, і Національний банк з цим погодився", - зазначив Захарченко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!