Єжель хоче прискорити отримання грошей для "корвету"

Неділя, 29 січня 2012, 11:45

Міністр оборони Михайло Єжель має намір звернутися до уряду, щоб прискорити отримання коштів на будівництво першого корабля класу "корвет".

Про це він заявив у Миколаєві на закритій нараді, присвяченій фінансуванню будівництва кораблів класу "корвет", передає УНІАН.

Як пояснив Єжель, приводом для проведення наради стало виділення 433 млн гривень на нинішній рік для будівництва першого такого корабля.

Єжель уточнив, що буде підготовлено звернення до Кабміну про надходження 200 млн гривень вже у першому півріччі 2012 року, щоб забезпечити безперервний ритм робіт.

За словами міністра, решта коштів може надходити за графіком.

Як відзначив Єжель, на нараді були визначені питання, які мають бути вирішені на рівні Кабінету міністрів.

За його словами, для забезпечення координації дій усіх підприємств і структур, що беруть участь у реалізації проекту, на урядовому рівні має бути створена міжвідомча структура.

"Ми маємо неухильно дотримуватися плану-графіку виконання всіх робіт зі спорудження корвета, і в цьому питанні дуже важливої складової є організація координації виконання завдань", - підкреслив міністр оборони.

Він відзначив, що в реалізації програми будівництва корвета будуть задіяні 29 підприємств.

Нагадаємо, постанову Кабінету міністрів "Про затвердження Державної цільової оборонної програми будівництва кораблів класу "корвет" за проектом 58250" було прийнято 9 листопада 2011 року.

Орієнтовний обсяг фінансування програми становить понад 16 млрд гривень.

Головний корабель класу "корвет" планується передати замовнику в 2016 році.

Концепція цільової оборонної програми будівництва кораблів класу "корвет" припускає створення серії чотирьох корветів, які мають увійти до складу ВМС України до 2021 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!