Резолюція ПАРЄ погіршить рейтинг України – експерт

Субота, 28 січня 2012, 14:38

Ігнорування рекомендацій ПАРЄ може призвести до міжнародної ізоляції України.

Про це сказав заступник генерального директора Центру Разумкова Валерій Чалий в ефірі Радіо "Свобода".

"Сьогоднішня влада зробила так, що тепер питання стоїть руба: якщо Тимошенко і Луценко за ґратами, то немає подальшому поглибленню інтеграційних процесів. Ми стоїмо на порозі кризи довіри між українською владою та європейськими лідерами. І це може призвести зрештою навіть до міжнародної ізоляції. М'які форма цієї ізоляції вже простежується, слово санкції не звучало раніше, це слово ніколи в Україну раніше не застосовувалося", - зазначив він.

Крім того, Чалий відзначив, що резолюція ПАРЄ вплине на імідж України, на ставлення до неї інвесторів і на можливість кредитування країни.

За словами Чалого, зараз існує загроза, що "Україні розгортається в євразійському інтеграційному напрямку, де не питають про цінності, про права людини і забезпечення політичних прав. Отже постраждає вся Україна".

Як відомо, 26 січня ПАРЄ прийняла резолюцію про стан демократії в Україні.

У разі невиконання прийнятих у документі рекомендацій, Асамблея введе санкції проти країни.

У резолюції депутати звернулися до президента України з проханням розглянути всі можливі легальні засоби, якими він може скористатися, для звільнення колишніх членів уряду і надання їм дозволу на участь у майбутніх парламентських виборах.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!