VS Energy Бабакова подало заявку на купівлю 50% "Вінницяобленерго"

П'ятниця, 27 січня 2012, 13:50

Група компаній VS Energy подала заявку на участь у приватизаційному конкурсі з продажу 50% акцій енергопостачальної компанії ВАТ "Вінницяобленерго".

 

Про це повідомив президент ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" Михайло Спектор у Давосі, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, VS Energy також має намір взяти участь у приватизації 45% акцій "Чернівціобленерго" і 50% "Закарпаттяобленерго", конкурс на купівлю яких був запланований на 20 січня, проте зірвався через відсутність кворуму в конкурсній комісії.

Спектор уточнив, що в разі придбання 50% акцій "Закарпаттяобленерго" VS Energy буде контролювати понад 60% акцій цього обленерго.

За його словами, недавнє списання з рахунків VS Energy International NV (Нідерланди) пакета акцій "Закарпаттяобленерго" у розмірі 10,53% було технічною операцією, і холдинг як і раніше володіє цими акціями.

Президент "ВС Енерджі" також повідомив, що інтерес групи по відношенню до приватизації пакетів акцій інших енергопостачальних компаній буде озвучений у міру їх виставлення на продаж.

Нагадаємо, ФДМУ отримав три заявки на участь у приватизаційному конкурсі з продажу 50% акцій "Вінницяобленерго".

Претенденти на покупку держпакета стануть відомі після розкриття конвертів із заявками, яке відбудеться 27 або 30 січня.

Конкурс з продажу 50% акцій "Вінницяобленерго" відбудеться 3 лютого, 45% акцій "Чернівціобленерго" - 7 лютого.

Початкова ціна продажу державного пакета акцій "Вінницяобленерго" складає 167,65 млн гривень, "Чернівціобленерго" - 65 млн гривень.

Компанії VS Energy International NV (Нідерланди) підконтрольна російському підприємцеві Олександру Бабакову.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!