Ахметов отримав право експортувати струм в Білорусь, Молдову та Польщу

Середа, 18 січня 2012, 10:57

ТОВ "Східенерго" і ТОВ "Пауер Трейд", що входять в структуру холдингу ДТЕК, придбали доступ до міждержавних ліній електропередачі потужністю 1,485 МВт за напрямами в Білорусь, Молдову та Польщу для експорту електроенергії в період з 1 по 29 лютого 2012 за 14 тис гривень.

Про це стало відомо на аукціоні з доступу до пропускної спроможності міждержавних електромереж України для експорту електроенергії, який був проведений Національною енергетичною компанією "Укренерго" 17 січня, передає "Українська енергетика".

ТОВ "ДТЕК Східенерго", зокрема, набуло вісім лотів загальним обсягом 900 МВт доступу до пропускної спроможності міждержавного перетину у напрямку передачі в Білорусію і два лоти у напрямку передачі Добротвірська ТЕС - Замость (Польща) загальним обсягом 235 МВт.

ТОВ "ДТЕК Пауер Трейд" придбало чотири лоти з доступу до пропускної спроможності міждержавного перетину у напрямку Молдови загальною потужністю 350 МВт.

Пропускна здатність в напрямку Росії, представлена дев’ятьма лотами загальним обсягом 3100 МВт, була знята з торгів через відсутність заявок.

Нагадаємо, 14 грудня 2011 на аукціоні з доступу до пропускної спроможності міждержавних мереж України для експорту електроенергії з 1 січня по 31 грудня 2012 року майже всі лоти по східноєвропейському (Угорщина, Словаччина, Румунія, Польща), молдавському і білоруському напрямках експорту електроенергії були придбані "ДТЕК".

"ДТЕК" – найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України, яка створена в 2005 році з метою управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк).

100% акцій ЗАТ "СКМ" належать Рінату Ахметову.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!