Рада скоротила склад Антимонопольного комітету

П'ятниця, 23 грудня 2011, 13:31

Верховна рада прийняла закон, скоротивши кількість уповноважених Антимонопольного комітету, а також кількість заступників глави відомства.

За закон про внесення змін до закону "Про Антимонопольний комітет України" проголосували в п'ятницю 265 депутатських карток, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Закон, зокрема, скорочує кількість державних уповноважених Антимонопольного комітету від десяти до восьми, а також передбачає скорочення кількості заступників голови Антимонопольного комітету до двох, в тому числі одного першого.

Водночас, закон передбачає, що у разі потреби для здійснення відомством окремих завдань за рішенням президента до комітету додатково може вводитися посада заступника голови Антимонопольного комітету.

Крім того, закон визначає, що призначення державного уповноваженого першим заступником або заступником голови Антимонопольного комітету не є підставою для початку закінчення семирічного терміну його повноважень.

Закон передбачає, що голова територіального відділення призначається за погодженням із головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головами відповідних місцевих державних адміністрацій і звільняються з посади голови Антимонопольного комітету.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!